Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GÖRAN GIDENSTAM (född 1949), Stockholmsmotiv, signerad Göran Gidenstam, numrerad ET, bildmått ca 51x74 cm
Zustandsbeschreibung
Oramad
751738
2020-03-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner