Göran Gidenstam färglitografi

Göran Gidenstam färglitografi
Göran Gidenstam färglitografi
Göran Gidenstam färglitografi
Göran Gidenstam färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

GÖRAN GIDENSTAM (född 1949), Stockholmsmotiv, signerad Göran Gidenstam, numrerad ET, bildmått ca 51x74 cm

Zustandsbeschreibung

Oramad

751738

2020-03-22