Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): (2) Söder Mälarstrand samt Långholmen, signerad och daterad Stanislaw Zoladz 1991, numrerad EA., färglitografier, ca 71x53 resp 69x49 cm
Oramade
751743
2020-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här