Stanislaw Zoladz 2 färglitografier

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STANISLAW ZOLADZ (född 1952): (2) Söder Mälarstrand samt Långholmen, signerad och daterad Stanislaw Zoladz 1991, numrerad EA., färglitografier, ca 71x53 resp 69x49 cm

Oramade

751743

2020-03-22