Karta 1800-tal

Karta 1800-tal
Karta 1800-tal
Karta 1800-tal
Karta 1800-tal
Karta 1800-tal
Karta 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

FRANZ LUDWIG GÜSSEFELD, karta, visar Afrika, Nürnberg 1816, delvis kolorerad, ca 48x52 cm

Pappersskador, gulnader, fläckar

751747

2020-03-19