Orrefors glasservis

Orrefors glasservis
Orrefors glasservis
Orrefors glasservis
Orrefors glasservis

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORREFORS, glaservis, 35 dlr, 1900-tal, bestående av: 9 rödvinsglas, 8+8 vitvinsglas, 10 champagnekupor, höjd 12,5-14 cm

Enstaka nagg kan förekomma

751749

2020-03-19