Nils G Stenqvist carborundumetsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS G. STENQVIST (1934-2005): "Mikrokosmos XIII", signerad, daterad 1969 samt numrerad 5/30, carborundumetsning, bladmått ca 62x74 cm

Oramad

751754

2020-03-22