Rottiingmöblemang
2020-03-25
751767
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SOFFGRUPP, 4 dlr, rotting, bestående av 2 karmstolar, 1 soffa, 1 bord, soffans längd 120, sitthöjd va 37 cm, bord 55x55, höjd 54 cm,
Bruksslitage, stolar med smärre skador, smuts