Bruno Karlsson oljemålning

Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO KARLSSON (född 1927): Voujtasreita, Riksgränsen, signerad och daterad Bruno Karlsson -70, olja på duk, ca 100x68 cm

751769

2020-03-22