Gustaf Rydberg oljemålning

Gustaf Rydberg oljemålning
Gustaf Rydberg oljemålning
Gustaf Rydberg oljemålning
Gustaf Rydberg oljemålning
Gustaf Rydberg oljemålning
Gustaf Rydberg oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GUSTAF RYDBERG (1835-1933) Motiv med järnvägsräls, signerad G Rydberg, olja på duk, ca 43x67 cm

Ett mindre hål i kanten av duken

751812

2020-03-25