Johan Sevenbom hans art oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHAN SEVENBOM, hans art, Motiv med Gripsholms slott, datering 1764 (möjligen otydlig signatur innan), olja på duk, ca 25x37 cm

Krackelyr

751818

2020-03-25