Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, fyra lådor, fanér i idegran, nyckel finns, höjd ca 99 samt 76x45 cm

Låset kärvar, stötsmärken, brusk och åldersrelaterat slitage

751849

2020-03-25