Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅP, 1960-70-tal, 2-delad, skåp- och lådinredning, grönmålad, lös toppskiva och sockel, 150x50, höjd ca. 162 cm

Bruksslitage, repor

751869

2020-03-25