Skulpturer bly och brons

Skulpturer bly och brons
Skulpturer bly och brons
Skulpturer bly och brons
Skulpturer bly och brons
Skulpturer bly och brons
Skulpturer bly och brons

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURER, 2 st, patinerad brons resp. bly, 1900-tal, stående kvinnofigur samt ansikte, höjd 22, 12x9 cm

Blyskulpturen med tryckskador, repor

751870

2020-03-19