Lars Lerin, El Fustat Egypten, akvarell

Klubbat för:

64 000 SEK

Utropspris

70 000 SEK

LARS LERIN (född 1954): Gamla Kairo,El Fustat, Egypten, signerad och daterad Lars Lerin, akvarell på papper, 56,5x76,5 cm

751874

2020-04-05