Bägare bestick silver
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄGARE, silver, OL 1763, höjd ca 7,5 cm, vikt ca 53 g RESEBESTICK, 3 dlr, silver, Spanien, samtliga stämplade Carl Wilhelm Edvall Sundsvall 1888, förgyllda
Bägaren med bristningar o bucklor
751882
2020-03-21