Dora Wahlroos oljemålning

Dora Wahlroos oljemålning
Dora Wahlroos oljemålning
Dora Wahlroos oljemålning
Dora Wahlroos oljemålning
Dora Wahlroos oljemålning
Dora Wahlroos oljemålning
Dora Wahlroos oljemålning
Dora Wahlroos oljemålning

Klubbat för:

2 800 EUR

Utropspris

2 500 EUR

DORA WAHLROOS, (1870-1947) potatisplockare, signerad, olja på duk, 80x63 cm.

751898

2020-05-17