Klubbat för:
1 200 EUR
Utropspris
1 500 EUR
CARL HALLSTRÖM (1850-1929) Skärgårdslandskap, signerad, olja på duk, 88x140 cm.
751899
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här