AB Glas & Tträ

AB Glas & Tträ
AB Glas & Tträ
AB Glas & Tträ
AB Glas & Tträ
AB Glas & Tträ
AB Glas & Tträ

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AB GLAS OCH TRÄ, spegel, 1960-tal, ram i valnöt, etikettmärkt, mått 102x62 cm

Bruksslitage

751902

2020-04-04