Formar 5 st

Formar 5 st
Formar 5 st
Formar 5 st
Formar 5 st

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FORMAR, 5 st., till marsipan mm, 1900-talets första hälft, tenn samt en olika motiv, max yttermått ca 13 cm

slitage

751907

2020-04-04