Sidobord Pronto Dux
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
DUX, 1 par, sidobord, "Pronto", kromad stomme med lös glasskiva, höj- och sänkbart, diameter 51 cm, höjd ca 68 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage, fot med repor och mindre bucklor
751913
Päivämäärä:
2020-03-27