Sidobord Pronto Dux

Sidobord Pronto Dux
Sidobord Pronto Dux
Sidobord Pronto Dux
Sidobord Pronto Dux
Sidobord Pronto Dux
Sidobord Pronto Dux
Sidobord Pronto Dux
Sidobord Pronto Dux
Sidobord Pronto Dux
Sidobord Pronto Dux

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

DUX, 1 par, sidobord, "Pronto", kromad stomme med lös glasskiva, höj- och sänkbart, diameter 51 cm, höjd ca 68 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage, fot med repor och mindre bucklor

751913

Päivämäärä:

2020-03-27