Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVBORD, Karl Johan stil, mahognyfanérad, hurts med lådinredning i ek, ca 113x71, höjd 76 cm

Bruksslitage, repor, ena hurtsen låst, nyckel saknas

751925

2020-03-25