Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVSKÅP, 17/1800-tal, furu, förgyllda beslag, höjd ca 200, 117x46 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Brukslitage, senare beslag, ben med orangrepp
751950
2020-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här