Skrivskåp 1800-tal

Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVSKÅP, 17/1800-tal, furu, förgyllda beslag, höjd ca 200, 117x46 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, senare beslag, ben med orangrepp

751950

2020-03-21