Lindorm Liljefors vargar

Lindorm Liljefors vargar
Lindorm Liljefors vargar
Lindorm Liljefors vargar
Lindorm Liljefors vargar
Lindorm Liljefors vargar
Lindorm Liljefors vargar

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Vinterlandskap med vargar, signerad samt daterad Lindorm L -53, olja på pannå, ca 153x123 cm

751954

2020-03-25