Smail Ajcunic akvarell
2020-03-25
751955
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SMAIL AJCUNIC (f. 1949), Abstrakt motiv på trädgård med stadsvy, signerad, akvarell, bladmått 75x54,5 cm
Ej examinerad ur ram