Edgar Stoebelö

Edgar Stoebelö
Edgar Stoebelö
Edgar Stoebelö
Edgar Stoebelö

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

EDGAR STOEBEL(1909-2001), figurkomposition, akvarell, signerad Stoebel, mått ca 42x54 cm

Ej examinerad ur ram

751957

2020-03-25