Klubbat för:
9 000 SEK
8 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920), Byst, 1916, signerad Zorn, etsning, 24,7 x 17,9 cm
LITTERATUR: Asplund 272, Hjert & Hjert 280, ZG 272
Ej examinerad ur ram
751962
2020-03-25