Fåtöljer Primo design Yngve Ekström

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, "Primo", fåtöljer, 1 par, Swedese, formböjd stomme, naturfärgad sadelgjord, brännmärkta, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, fläckar, repor, märken, 1 smärre lös i fogarna

751980

2020-03-25