Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SVEN LIDBERG (född 1944): Karl XII, signerad Sven Lidberg samt märkt PT, färglitografi, bildmått ca 50x66 cm
Zustandsbeschreibung
752014
2020-03-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner