Sven Lidberg färglitografi

Sven Lidberg färglitografi
Sven Lidberg färglitografi
Sven Lidberg färglitografi
Sven Lidberg färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SVEN LIDBERG (född 1944): Karl XII, signerad Sven Lidberg samt märkt PT, färglitografi, bildmått ca 50x66 cm

Zustandsbeschreibung

752014

2020-03-20