Carlos Pebaqué vaser

Carlos Pebaqué vaser
Carlos Pebaqué vaser
Carlos Pebaqué vaser
Carlos Pebaqué vaser
Carlos Pebaqué vaser
Carlos Pebaqué vaser
Carlos Pebaqué vaser
Carlos Pebaqué vaser
Carlos Pebaqué vaser
Carlos Pebaqué vaser

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARLOS R PEBAQUE, (2) vaser, Sjöhyttan, dekor av figurer och fiskar, signerade Carlos R Pebaqué Sjöhyttan, daterade 94 respektive 95, höjd ca 12-17 cm.

752044

2020-03-20