Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MASK, Songye, Kongo, 1900-tal, skuren i trä samt svärtad och kalkad, höjd ca 49 cm
Slitage, torrsprickor
752050
2020-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här