Mask Afrika

Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MASK, Songye, Kongo, 1900-tal, skuren i trä samt svärtad och kalkad, höjd ca 49 cm

Slitage, torrsprickor

752050

2020-03-25