Mask Afrika

Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MASK, 1900-tal, Kongo, skuren i trä samt svärtad och kalkad samt med bast, höjd ca 44 cm

Slitage, bortfall av ytbehandling

752060

2020-03-25