Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MASK, 1900-tal, Kongo, skuren i trä samt svärtad och kalkad samt med bast, höjd ca 44 cm
Slitage, bortfall av ytbehandling
752060
2020-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här