Käppar och paraply

Käppar och paraply
Käppar och paraply
Käppar och paraply
Käppar och paraply
Käppar och paraply
Käppar och paraply

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÄPPAR 3 st., PARAPLY, 1900-talet första häldr, varav 2 st med silverkrycka, längd ca 77-92 cm

Grvyr och bucklor

752086

2020-03-20