Oljemålning Magnus Creutz

Oljemålning Magnus Creutz
Oljemålning Magnus Creutz
Oljemålning Magnus Creutz
Oljemålning Magnus Creutz
Oljemålning Magnus Creutz
Oljemålning Magnus Creutz

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAGNUS CREUTZ (1909-1989): Sittande kvinnlig modell, signerad Creutz, olja på duk, ca 73x60 cm

752087

2020-03-20