Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CARL-EINAR BORGSTRÖM, ask, 1930/40-tal, art deco, tenn och mässing, Ystad Metall, höjd ca 7 cm
Zustandsbeschreibung
Anlupen, repor
752090
2020-03-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner