Olle Nordberg Oljemålning

Olle Nordberg Oljemålning
Olle Nordberg Oljemålning
Olle Nordberg Oljemålning
Olle Nordberg Oljemålning
Olle Nordberg Oljemålning
Olle Nordberg Oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Brudpar, signerad och daterad Olle Nordberg -56, olja på duk, ca 81x65 cm

752100

2020-03-20