Vjeteslav Kluichnikov oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Pioner, signerad V Kliuchnikov 17, daterad a tergo 2017, olja på duk, ca 79x59, oramad

752102

2020-03-20