Vjeteslav Kluichnikov oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Tuppen", signerad Kliuchnikov, daterad a tergo 2011, olja på duk, ca 40x45, oramad

752105

2020-03-20