Sven Svensson oljemålning

Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN SVENSSON (1906-1999): "N1 Kyrkan", signerad Sven Svensson, olja på duk, ca 69x87 cm

752112

2020-03-20