Nils Jonsson Bokhylla Troeds
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NILS JONSSON, (5) "Domi Monté", Troeds, 1960-tal, ek, bestående av: 2 bokhyllor varav en med vitrindel, 2 sektioner, delbar (höjd 192, 127x43), 1 hurts med 4 lådor (höjd 55, 65x43), 1 sidebord (höjd 71, 127x43) samt 1 bokhylla (höjd 120,127x27 cm), båda invändigt med hyllplan
Bruksslitage i form av repor och märken, fanérskador, ställvis blekt, fuktfläckar förekommer
752113
2020-03-25