Nils Jonsson Bokhylla Troeds

Nils Jonsson Bokhylla Troeds
Nils Jonsson Bokhylla Troeds
Nils Jonsson Bokhylla Troeds
Nils Jonsson Bokhylla Troeds
Nils Jonsson Bokhylla Troeds
Nils Jonsson Bokhylla Troeds
Nils Jonsson Bokhylla Troeds
Nils Jonsson Bokhylla Troeds
Nils Jonsson Bokhylla Troeds
Nils Jonsson Bokhylla Troeds

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS JONSSON, (5) "Domi Monté", Troeds, 1960-tal, ek, bestående av: 2 bokhyllor varav en med vitrindel, 2 sektioner, delbar (höjd 192, 127x43), 1 hurts med 4 lådor (höjd 55, 65x43), 1 sidebord (höjd 71, 127x43) samt 1 bokhylla (höjd 120,127x27 cm), båda invändigt med hyllplan

Bruksslitage i form av repor och märken, fanérskador, ställvis blekt, fuktfläckar förekommer

752113

2020-03-25