Sidobord barockstil

Sidobord barockstil
Sidobord barockstil
Sidobord barockstil
Sidobord barockstil
Sidobord barockstil
Sidobord barockstil
Sidobord barockstil
Sidobord barockstil
Sidobord barockstil
Sidobord barockstil
Sidobord barockstil
Sidobord barockstil
Sidobord barockstil
Sidobord barockstil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, valnöt, 1900-talets andra hälft, barockstil, med låda i sargen, höjd ca 75,5, 139x36 cm

Sprickor, fläckor, slitage

752114

2020-03-22