Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
SKRIVBORD, 1960-tal, sannolikt Göran Strand, teak, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 70, 140x72 cm
Ytskador, skiva med fläckar, nyckel saknas
752123
2020-03-21