Skrivbord 1960-tal

Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1960-tal, sannolikt Göran Strand, teak, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 70, 140x72 cm

Ytskador, skiva med fläckar, nyckel saknas

752123

2020-03-21