Spegel Karl Johan mahogny

Spegel Karl Johan mahogny
Spegel Karl Johan mahogny
Spegel Karl Johan mahogny
Spegel Karl Johan mahogny
Spegel Karl Johan mahogny
Spegel Karl Johan mahogny

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, mahogny, intarsia dekor med bl.a mässing, fasettslipat glas, mått ca 110x44 cm

Bruksslitage

752126

2020-03-25