Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, "Sunday", Love Arbén, läder, Lammhults Möbel AB, 1900-tal, längd ca 139 cm sitthöjd 42
Bruksslitage, fläckar
752136
2020-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här