Honoré Daumier litografier

Honoré Daumier litografier
Honoré Daumier litografier
Honoré Daumier litografier
Honoré Daumier litografier
Honoré Daumier litografier
Honoré Daumier litografier
Honoré Daumier litografier
Honoré Daumier litografier
Honoré Daumier litografier
Honoré Daumier litografier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HONORÉ DAUMIER (Frankrike 1808-1879): Litografier, varierande mått och tekniker
Proveniens: Gustaf Lagercrantz

752157

2020-03-21