Carl Malmsten matbord "Calmare Nyckel"
Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
CARL MALMSTEN, matbord, "Calmare Nyckel", Åfors Möbelfabrik, ek, brännstämplat, längd 165 cm, bredd 90 cm, höjd 74 cm, två utdragbara skivor á 67 cm.
Bruksslitage, fläckar, lagade ben, hål efter tidigare lagningar, ett ben saknar förstärkning.
752158
2020-03-27