Carl Malmsten matbord "Calmare Nyckel"

Carl Malmsten matbord
Carl Malmsten matbord
Carl Malmsten matbord
Carl Malmsten matbord
Carl Malmsten matbord
Carl Malmsten matbord

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, matbord, "Calmare Nyckel", Åfors Möbelfabrik, ek, brännstämplat, längd 165 cm, bredd 90 cm, höjd 74 cm, två utdragbara skivor á 67 cm.

Bruksslitage, fläckar, lagade ben, hål efter tidigare lagningar, ett ben saknar förstärkning.

752158

2020-03-27