Stolar Brødrene Sørheim

Stolar Brødrene Sørheim
Stolar Brødrene Sørheim
Stolar Brødrene Sørheim
Stolar Brødrene Sørheim
Stolar Brødrene Sørheim
Stolar Brødrene Sørheim
Stolar Brødrene Sørheim
Stolar Brødrene Sørheim

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, Brødrene Sørheim, Møbelfabrikk AS, Nesttun, Norge, 1900-talets tredje kvartal, teak, textilklädd rygg och sits, sitthöjd 42/40 cm.

Bruksslitage, senare klädsel.

752160

2020-03-27