Carl Johan de Geer litografi

Carl Johan de Geer litografi
Carl Johan de Geer litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL JOHAN DE GEER (född 1938) "Det förstörda molnet", monogramsignerad CJDG, 8/295, färglitografii, 38x25 cm

Oramad

752168

2020-03-25