Helene Billgren figurkomposition

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HELENE BILLGREN (född 1952): Kvinnofigur framifrån, liggandes, signerad Helene Billgren, numrerad 29/250, färgetsning, bildmått 19x23 cm

Oramad

752175

2020-03-25