Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HELENE BILLGREN (född 1952): Kvinnofigur framifrån, liggandes, signerad Helene Billgren, numrerad 29/250, färgetsning, bildmått 19x23 cm
Oramad
752175
2020-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här